cum scap de fisura anala

Hemoroizi

Postata de adela56 cu 12 ani in urma.

cum se trateaza fisura anala, sau tratament naturist?

Raspunsuri (3)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

acest diagnostic este pus in urma unui consult medical sau de dumneavoastra ac***a in vedere simptomele?
in cazul in care diagnosticul este pus de dumneavoastra, trebuie sa stiti ca pot exista mai multe afectiuni la acel nivel, cu aceeasi simptomatologie.

va urez o zi buna

ghintiu elena

acum 11 ani

am fost operata de cinci ori si tot am probleme am dureri groasnce nustiu ce sa mai fac va rog sa ma ajutati si pe mine sa scap de necazul asta nu stiu la cine sa mai apelezi ..va multumesc

joni

acum 11 ani

va rog dl dr sa recomandati un tratament pt o fisura anala mai veche care se vindeca si se deschide citeodata in urma unui scaun mai dur.e fisura diagnosticata de un dr chirurg si un dr proctolog..multumesc f mult!