Cos sau chist

Hemoroizi

Postata de Marian2212 cu 11 ani in urma.

Buna seara , am o problema .. am un cos (probabil un chist pilondial din cate am inteles de pe niste forumuri) pe partea stanga pe fund , tot l.am spart intruna si tot apare dar acum parca este sub piele pt ca nu se mai sparge si cateodata se umfla fiind mai tare. Ce ma sfatuiti ? multumesc

Raspunsuri (3)

Maria

acum 11 ani

Acelasi lucru am patit si eu... am folosit multe tratamente insa nici unul nu a avut un efect atat de puternic ca zeolitul pudra dermatologica. Sa nu te sperii ca nu e nimic grav... Il poti cumpara de pe situl web www.zeolite.ro

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul chirurg pentru evaluare si tratament.

ioana

acum 10 ani

Am avut si eu. Tot pe fundulet. Dupa cativa ani m-am hotarat sa merg la un chirurg. Mi l-a executat si nu mai am nicio problema de atunci!