chist pilonidal

Hemoroizi

Postata de Popescu50130295 cu 10 ani in urma.

Buna ziua ,am fost operat de chist acum 4 ani ,acum am 22 de ani si a in ceput sa se umfle acolo unde ma operat si ma doare,uneori se desumfla si nu ma mai doare,nu curge sange sau puroi,ma doare cand apas acolo,acum recent m-am operat dde varice aveam o vena si ma durea,imi puteti da un sfat credeti ca sa format iar par inauntru sau poate sa fie imflamat uneori?mi-ar fi de mare ajutor un raspuns va multumesc,Alex.

Raspunsuri (1)

daniel

acum 10 ani

Salut ,si eu am avut aceeasta problema,,eu l-am tinut vreo 6 luni,,tot timpu se umfla si curgea,,dupa am loat un antibiotic si a dat inapoi,,dar degeaba la o saptamana a aparut iara,,asa ca m''am dus si m''am operat,,am decat 4 zile de la operatie si inca mai simt dureri,,nu vr sa te speri dar mai bine dute si opereaza te!