ce treb sa fac sa scap de dureri

Hemoroizi

Postata de victorio cu 12 ani in urma.

buna ziua am 31 de ani si am avut o fisura anala acum 3 ani din cauza diareei si acum am probleme din nou nu fac cu sange vreau sa stiu se poate rezolva cu tratament ce treb sa fac am dureri ingrozitoare

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Puneti supozitoare cu hemorzon si daca aveti posibilitatea consultati un medic gastroenterolog sau medicul de familie.