ce poate fi?

Hemoroizi

Postata de z.l.e. cu 12 ani in urma.

sotul meu de aproape o luna spune ca are usturimi ,dureri si arsuri in zona anala.numa la exterior.de vreo 3 zile se unge cu hemorzon.ce poate facein acest caz?e grav?daca puteti va rog sa imi raspundeti.va multumesc.

Raspunsuri (2)

victoras

acum 12 ani

Nu a cumva a fost constipat si,dupa, sa fi ramas cu fisuri anale?Igiena locala si spalaturi cu musetel si unguent de galbenele.Lasati o adresa e-mail daca usturimile persista si vedem ce e de facut mai tirziu!!

eva40

acum 12 ani

Sotul dvs are probleme cu ficatul,trebuie sa faca o detoxifiere dupa care repopuleaza flora intestinala.Constipatie la barbati foarte rar se intampla,mai mult la femei.II recomand urmatorul tratament
Pyre Yucca 3x1
Liver Aid 3x1
Liquid Chlorophyl 3 linguri in 1,5 litrii apa plata,se bea in timpul zilei
va fi ca si nou