ce poate fi?

Hemoroizi

Postata de Gheorghita.Gheorghita cu 12 ani in urma.

Buna ziua, problema mea este una la care nu prea gasesc raspuns: ies la toaleta de 3-4ori pe zi(nomal) si am si flatuatii atat in timpul zilei cat si in timpul noptii. nu imi pot explica ce se intampla cu mine pentru ca alimentatia mea este una cat de cat sanatoasa cu toate ca mananc de 4 ori pe zi (uneori de 3 ori uneori de 5 ori). va rog sa imi raspundeti ca sa stiu daca sunt motive de ingrijorare si daca trebuie sa ma duc la un consult de specialitate. va multumesc,o zi buna.

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Din descrierea d-vs nu reiese că ar fi ceva în neregulă, ba dimpotrivă sugerează un tranzit intestinal normal şi nu este strict necesar un consult de specialitate