Cancer anal?

Hemoroizi

Postata de MembruMobileApp1493649137 cu 6 ani in urma.

Salutare, am 19ani, in urma cu 8-9 luni mi-a apărut lângă anus o basicuta, care ma durea, cam 1 luna de zile a ținut durerea asta.
Și de atunci basicuta a rămas acolo dar durerea a trecut.
Încet încet a crescut, cam 1.5cm.
Am citit tot felul de articole și am văzut poze cum ar arată cancerul anal și cam seamănă cu ce am eu.
Un sfat ? Nu știu ce sa fac.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/hemoroizii-informarea-pacientului_971