buna

Hemoroizi

Postata de alina_bianca cu 12 ani in urma.

unde asi gasi un medic homeopat ma-ti putea ajuta .cirurgical nu se poate face nimic sau un antibiotic.multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

v-as recomanda sa evitati astfel de tratamente homeopate. ele sunt eficiente in anumite afectiuni, dar nu si in cazul bolii dumneavoastra. pentru a rezolva aceasta problema tot la medicul chirurg trebuie sa mergeti.

va urez o seara buna