bube albe

Hemoroizi

Postata de mmmp cu 8 ani in urma.

buna ziua ,vreau sa va intreb mi-au iesit niste bubite albe in jurul anusului ce sunt alea si ce trebuie sa fac va rog sa ma ajutati cu un raspuns

Raspunsuri (1)

ionela

acum 8 ani

Buna eu de vreo 7 ani zic ca am hemoroizi si nici pana acum nu am ajuns la doctor sa imi spuna clar ce am mentionez ca sunt in jurul anusului .problema este ca nu sangerez.nu ma doare "si nu ma incomodeaza chiar atat de rau.sincer imi este frica sa nu fie ceva mai grav de atat.astept parerile voastre si sfaturi in primul rand.