Bu na seara?

Hemoroizi

Postata de Utilizator11545924156 cu 5 ani in urma.

Am avut helicobacter piroli și nu mai știu ce să fac că mă simt tot balona și mă mai doare in capul pieptului ce-mi recomandati

Raspunsuri (1)

Dr. Petre Muresan

acum 5 ani

Ati avut Helicobacter? L-ati tratat ? Ati facut din nou analize ca sa vedeti daca a disparut? Ati facut si o ecografie abdominala sa vedeti daca nu sunt si alte probleme, cum ar fi de exemplu cele de colecist ?

dr Petre Muresan
Medic primar Medicina generala-Medicina de familie
Atestate in Acupunctura, Homeopatie si Ultrasonografie generala
Studii aprofundate de Osteopatie , Reflexoterapie ,
Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )