bicarbonat este bun pentru bai cu hemoroizi??

Hemoroizi

Postata de pauliosif cu 11 ani in urma.

buna ziua..un doctor de la o clinica privata mia zis sa pun bicarbonat si ceai de galbenele sa stau cu fundu in apa 10 min...mi sa dat o crema ca sa imi dau inauntru..si am dureri foarte mari...e bn sa pun bicarbonat in apa? va rog astept raspunsuri...si daca e bn ce cantitate

Raspunsuri (4)

Sanziana

acum 11 ani

este bun bicarbonatul pentru hemoroizi. Suplimentar poti folosi zeolit sub forma lichida (pentru hemoroizii interni). Si eu am avut asa ceva si m-am tratat cu bai de galbenele si zeolit

pauliosif

acum 11 ani

cam cat sa pun? si la cata apa? eu acu am inceput un tratament la clinica laurus medical,,dar acum am dureri mari inauntru..si mie frica sa nu fie rana..

antoneta142936

acum 11 ani

alifia de galbenele bagata de 2-3 ori pe zi dupa ce te speli este foarte buna

Loci

acum 10 ani

Puteti folosi incerca hemostop crema care contine tataneasa, galbenele si propolis. Scuze pentru limba romana, eu nu vorbeste foarte bine.