aveti vreun raspuns

Hemoroizi

Postata de 6294619 cu 12 ani in urma.

am niste hemoroizi de peste 15 ani nu stiu cum sa scap de ei

Raspunsuri (7)

Iuli

acum 12 ani

v-ati operat?

acum 12 ani

nu

acum 12 ani

nu mam operat

Iuli

acum 12 ani

Operati-va si veti scapa de ei.

acum 12 ani

multumesc foarte mult dar imi este frica multi spun ca as putea sa fac cancer

Iuli

acum 12 ani

Nu are absolut nici o legatura. Daca faceti o cautare simpla pe Internet, gasiti foarte multe informatii. Care "multi spun"? Ati discutat cu un medic chirurg? I-ati cerut sa va explice situatia, modalitatile de operatie, consecintele? Nu va suparati dar daca stati sa credeti toate zvonurile sau toti vecinii nu ajungeti nicaieri si nu rezolvati nimic.

laura

acum 12 ani

Iti recomand cateva sedinte de ozonoterapie! http://www.puremed.ro/ce-facem/ozonoterapie/