as vrea o parere,va rog !

Hemoroizi

Postata de pedros76 cu 9 ani in urma.

BUNA ZIUA!ACUM O SAPTAMINA MI-AU APARUT DOUA UMFLATURI IN ZONA FESELOR, DUREROASE, MAI ALES CIND STATEAM PE SCAUN!DE 2 ZILE A INCEPUT SA CURGA UN LICHID MARONIU DIN UNA DINTRE ELE, CA MARIME CE-A DIN CARE A CURS ESTE MAI MICA!SPECIFIC, IN ZONA ANUSULUI NU AM NIMIC MINCARIMI ORI ALTCEVA,!
VA ROG MULT AS DORI UN RASPUNS

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este recomandat sa consultati medicul chirurg pentru evaluare si tratament adecvat.

DANDETOATE

acum 9 ani

Mai mult ca sigur te-ai pricopsit cu o fistula perianala! Citeste despre aceasta fistula perianala si vezi ce si cum e! Singura sansa de vindecare este interventia chirurgicala, nu amana, mergi la un doctor chirurg imdediat!