as dori sfaturi si pareri

Hemoroizi

Postata de pauliosif cu 10 ani in urma.

buna..am 21 de ani am hemoroizi de pe la 16 ani la 20 mam dus la o clinica privata mi-au zis ca am hemorizi de gradu 3..am facut 7-8 sedinte de ligare a hemoroizilor...dupa cateva zile mi-a iesit matu inafara. jumatate de cm(aproxomatix) dupa am stat in apa calda...am avut grija de alimentatie...mi-a iesit de 2 ori in 3 luni...si mam dus la control...unde mi sa zis ca totul e perfect...acu o trecut o saptamana si iar o iesit putin in afara....ce ar trebui sa fac...??dau vot la orce parere....multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

Mihalcea Emilia

acum 10 ani

Bai cu galbenele ai facut?
Incearca bai cu galbenele si consuma zeolit sub forma lichida.
Eu asa m0am tratat de hemoroizi.

Sanatate!

pauliosif

acum 10 ani

am tot pus plicuri de galbenele in apa...la fier...3-4 plicuri..si zeolitu lichid unde se gaseste si cum se administreaza?