ajutati-ma va rog...

Hemoroizi

Postata de sorin2405 cu 9 ani in urma.

buna seara.Am o intrebare al carei raspuns sau raspunsuri ma vor ajuta sa iau decizia daca sa merg sau nu la medic.....de ceva timp m s-a modificat perioada de defecatie....inainte faceam de 3 ori pe saptamana acum in fiecare zi dimineata.....ce putea provoca aceasta schimbare......mentionez am si o parte din anus inflamata , cred ca hemoroid....va rog frumos....sunt putin speriat.....multumesc

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 9 ani

Pai e foarte bine ca faci in fiecare zi dimineata, asa e si normal.Faptul ca faceai de 3 ori pe saptamana nu era bine, ma intreb cum puteai sa stai asa.Daca mananci foarte putin e posibil sa faci asa rar, dar totusi nu e bine.Mananca normal in cantitati moderate si vei face in fiecare zi.Iar despre hemeroid, asta numai daca mergi la medic o sa se vada exact.

sorin2405

acum 9 ani

nu stiu daca e hemoroid pentru ca nu ma doare deloc......doar se simte anusul putin mai ,,inflorit'''' decat de obicei