abces perianal

Hemoroizi

Postata de nina7109146 cu 12 ani in urma.

fratele meu in virsta de56 ani a avut un abces perianal,s aprezentat f tirziu la medic,a fost operat dar are scurgeri in continuare chiar daca au trcut aproape 2 luni.se pare ca a ramas cu complicatii,dupa cum a incercat sa mi explice medicul.as vrea sa stiu exact ce ar putea fi

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Lămuriri în acest caz vă poate oferi chirurgul care a efectuat operaţia, acesta fiind şi cel mai în măsură să stabilească conduita terapeutică ulterioară