abces intrasfincterian fistulizat

Hemoroizi

Postata de costyciucu cu 14 ani in urma.

buna ziua sunt 5 zile de cind am fost operat de abces intrasfincterian fistulizat si inca mai am mici scurgeri purulente daca a mai avut cineva si daca poate sa-mi spuna daca este normal multumesc anticipat

Raspunsuri (3)

ionica

acum 14 ani

Dupa aceasta operatie nu ti-a dat nici un fel de tratament de urmat? Unguente, sau praf?

costyciucu

acum 14 ani

ba da mia zis sa folosesc creama de galbenele

mikmok

acum 14 ani

Stiu ca pentru aceasta afectiune cea mai buna crema este cea pe baza de propolis si galbenele.
Sanatate