Bună ,acum 7 zile am luat Escapele dupa act neprotejat..astăzi au inceput singerările,e normal sau ?

Hemoragii uterine

Postata de MembruMobileApp1513373930 cu 6 ani in urma.

Menționez sunt de o culoare roz deschis,iar cm ar trebui sa fie peste 10 zile...
Am motiv de ingrijorare sau e o reacție normala a organismului la hormoni???

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cum-sa-te-ingrijesti-in-sarcina/te-ai-hotarat-sa-ai-un-copili-stii-ce-trebuie-facut-inaintei_1109