sange in scaun?

Hemoragie gastro-intestinala

Postata de MembruMobileApp1484649174 cu 7 ani in urma.

In anul 2008-2009 a fost depistat cu ciroza hepatica tip B,timp in care nu a urmat nici un sfat medical sau tratament.De cativa anii ,2-3 ani se simte rau,cu stari de oboseala,si lipsa de viata,imbalonari,dar refuza controlul medicului,acum azi a mers la toaleta si a iesit sange inchis-deschis mult cu scaun,este 3 -oara,acum s a speriat si doarme mult! m a sperie toate acestea ca nu pot sa il conving sa mearga la doctor. El,sotul,are 37 ani,formam o familie cu o fetita de 11 anisori,.Ajutati ma va rog ,ce trebuie sa fac!multumesc. Anticipat,Mariana

Raspunsuri (1)

Utilizator11553538250

acum 5 ani

Buna seara! Comentariul este de foarte mult timp, insa o cunostinta a fost diagnosticat cu ciroza hepatica. Cum se simte sotul? Sanatate multa.