Limfocite Crescute , Neutrofile Scazute?

Hemograma scazuta

Postata de Oana C cu un an in urma.

Am facut o analiza a sangelui la copilul de 11 ani si au iesit neutrofile sacazute( 22) si limfocite crescute 67, mentionez ca , copilul nu a avut nicio infectie virala sau alta infectie recenta. Ultima raceala a fost acum cateva luni.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-ale-sangelui/ce-sunt-neutrofilele-si-care-este-rolul-lori_18063