HHelicobacter pylori?

Helicobacter pylori

Postata de MembruMobileAppzarzuf cu 6 ani in urma.

Am fost diagnosticat cu helycobacter pylori. Am gura mereu uscata si nu am pofta de mancare. S-ar putea sa am o boala la stomac?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-cu-streptococi--stafilococi-si-alte-bacterii/infectia-cu-helicobacter-pylori_6637