vaccinare

Gripa

Postata de bebein cu 14 ani in urma.

Buna ziua, am aflat azi ca s-au inchis centrele de vaccinare in Bucuresti, si eu maine vroiam sa-l fac dar nefiins asigurata (nu am medic de familie) se pare ca nu mai am unde.Mai exista totusi locuri unde as putea sa-l fac? Sa fim seriosi totusi...doar o saptamana deschise acele centre pt 2 milioane de oameni!!! E absurd...n-au lasat nici macar unul.Sau cel putin asta se spune la stiri.

Raspunsuri (2)

mikmok

acum 14 ani

Poti incerca sa mergi la Institutul 'Matei Bals' din Capitala sa-ti faci vaccinul.

bebein

acum 14 ani

tocmai am fost si nu se mai face nici acolo. Cei de la spital mi-au zis ca numai medicii de familie mai fac fara exceptii.Dar multumesc de raspuns