un sfat de la medic

Gripa

Postata de roberta66 cu 11 ani in urma.

Buna seara ...fetita mea de 6 ani a facut febra(masurata rectal) 39,5,o doare putin capul,tuseste cate una ,are nasul infundat...intrebarea mea este daca pot saii dau paracetamol tableta de 500 mg insa numai o jumatate de tableta si daca pot sai dau la 4 ore daca nu ii scade febra si in afara de paracetamol pot sai dau si 3/4 de sumetrolim sau ajunge doar paracetamol? as dorii sa ma ajutati cu un sfat pt ca nu pot ajunge la medic numai maine ..va multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

cornelia

acum 11 ani

Buna,
Incercati sa gasiti un medic homeopat bun. Homeopatia ajuta foarte mult in problemele de sanatate, dar este foarte important sa gasiti un medic homeopat bun! Am avut mereu probleme cu sanatatea la copii si le-am rezolvat prin homeopatie.
Sanatate multa si noroc!