tusesc de 2 luni

Gripa

Postata de mari_mari2310 cu 12 ani in urma.

tusesc de 2 luni sc secretii groase a inceput sa ma doara in piept cand respir normal adica cand inspir aer mai adanc am observat cateodata imi vine sa vomit cand tusesc

Raspunsuri (3)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Daca nu sunteti fumator, mergeti la consult la medicul de familie care va va recomanda si o radiografie pulmonara pentru diagnostic

mari_mari2310

acum 12 ani

nu fumez am 27 de ani si nu lucrez cat costa o radiografie

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Intra la un cabinet de radiologie ( explorari functionale radiologice sau imagistica , cum i-se mai spune ) din orice localitate sau la o policlinica si daca intrebi, se uita intr-un tabel si iti spune. Cred ca in jur de 30 lei.