Tuse

Gripa

Postata de narcis213 cu 12 ani in urma.

Buna seara! As vrea sa va intreb daca exista vreun medicament sau ceva natural pentru tratarea unei tuse seci.Am 13 ani si nu imi curge nasul doar ma simnt foarte slabit desi mananc.

Raspunsuri (3)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Trebuie sa te consulte medicul tau de familie su medicul scolar sa-ti vada caile aeriene superioare .

Dr. Manuela Magdau

acum 12 ani

Daca dupa ce a exclus doctorul vreo boala continui sa tusesti sec incearca cu Baraka 450 3x1 cps/zi. Este un medicament extras din plante (chimen negru) are efect imunostimulator, dar, cel mai important, este un excelent antitusiv.

Dr. Manuela Magdau

acum 12 ani

Daca dupa ce medicul tau a exclus vreo boala si tot tusesti sec, incearca cu Baraka 450 3x1 cps/zi timp de 8 zile cat tine o cutie. Este un extras din chimen negru, imunostimulator, dar mai ales, este un excelent antitusiv.