tuse productiva

Gripa

Postata de daniela1065 cu 12 ani in urma.

fetita mea de 3 ani tuseste foarte rau.am facut tratament cu augmentin,humex,salbutamol a fost bine cam 2 sapt dupa care a inceput iar.acum ii dau humex ibalgin si picaturi de coacaz negru dar tot tuseste .ce sa fac?

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Tratament ati facut suficient . Mergeti la control la medicul de familie sau la cel ce v-a stabilit un diagnostic si un tratament.

petronela

acum 12 ani

ceai de ciubotica cucului si pin in amestec o cescuta dimineata si o cescuta seara, sare calda pe piept seara la culcare si daca puteti ziua cand doarme la pranz terci de mamagalica pe piept , binenteles infasurat in carpite acelasi lucru am patit si eu cu fata mea cu multi ani ani in urma