tuse la copil de 3 ani

Gripa

Postata de MembruMobileApp15033021035631 cu 10 ani in urma.

am o fetita de trei ani si nu ii trece tusea.o tine de 2-3 luni.a avut si puroi in gat si otita.a facut tratament injectabil i-a trecut,dar tusea nu a trecut.nu stiu ce sa mai fac cu ea.

Raspunsuri (3)

mariana

acum 10 ani

Draga Ioana, exista in magazinele Plafar un sirop f.f. bun pe care-l pot lua si copii pe nume CoughEnd. Incearca-l si vei vedea ce rezultate bune are, iar daca nu reusesti cu el poti incerca Baraka pentru copii care contine capsule de ulei cu chimen negru. Sper sa dai de capat cu aceste doua produse...tusei.

andra

acum 8 ani

Daca ati aflat ce avea spuneti-mi si mie,ca si fetita mea care are 3 ani tuseste productiv din gat de 4 luni zilnic dar nu tuseste cand doarme si stranuta. A facut 2 otite care au trecut cu antibiotic dar tusea nu trece cu nimic am facut analize si raze si exudat toate bune dar tusea tot este sunt disperata ce ar putea avea??? Ajutor daca stiti ce avea spunetimi si mie

AlexaLup

acum 7 ani

Am citit multe despre imunitate, vitamine si tot felul de preparate de sporite. Este doar marketing din pacate. Cit despre tuse e bine sa luati un expectorant bun, de regula eu iau Pros*-pan si sunt mukltumita de el, in 3-4 zile ii trece tusea.