Tuse cu secretii. Leac?

Gripa

Postata de Miki_86 cu 13 ani in urma.

Buna ziua. Am si eu o mica problema. M-a lovit aseara o tuse de n-am putut sa dorm toata noaptea. Acum sunt la birou si nu mai pot de durere. Am baut deja veo 2 ceaiuri fierbinti dar nimic. Febra nu am, doar tuse cu secretii. Ce-as putea sa iau sa scap de tuse?
Multumesc

Raspunsuri (3)

Ionela

acum 13 ani

Unde e durerea? Aveti un junghi? Trebuie sa va consulte un medic, sa va asculte la plamani.
Sanatate?

Miki_86

acum 13 ani

Multumesc pentru raspuns. Am fost la medic si din fericire era doar ceva sezonier. Am luat fluimucil...si acum ma simt foarte bine.

Zi frumoasa

ana ilie

acum 13 ani

cum va descurcati cu batista bebelusului....mie mi se pare ca ii raceste nasucul copilului....si e mereu racita