TTuse cu expectoratii de o luna?

Gripa

Postata de MembruMobileApp1505768828 cu 6 ani in urma.

Buna seara, am nevoie de parerea unui doctor! Acum o luna am inceput sa tusesc si am fost la doctor, am luat 2 saptamani antibiotic apoi am continuat doar cu parasinus,nurofen si eurespal. In continuare mai am nasul infundat pt ca prin nas elimin cel mai mult acel mucus si tusesc dar expectorez cam de fiecare data..

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/tusea-cronica_6233