raceala

Gripa

Postata de MIHAELA43 cu 13 ani in urma.

buna ziua.in urma unei raceli am ramas cu o tuse timp de 2 luni.dupa care am facut radigrafie opulmonara si au iesit modificari.la plamani.am facut si tomografie de aici mi-a spus ca am lichid la inima(imi cer scuze nu va pot spune exact diagnostic ptr ca nu sunt in tara)inima functioneaza normal.am facut electrocardigrama si ecograf dupa care mi-au spus ca trebuie sa ma internez ptr investigatii mai amanuntite.spuneti-mi e grav???periculos?

Raspunsuri (4)

monica

acum 13 ani

sa va duceti urgent la spital pt tratament ,la timp,nu mai tirziu.sanatate grabnica!

alexandru

acum 13 ani

ieste necesar un tratament in stationar si cat mai degraba.Multa sanatate.

daniel

acum 13 ani

mergi cat ma i urgent la medic

mihaela

acum 13 ani

va multumesc mult ptr sfaturi.multa sanatate