raceala

Gripa

Postata de dafff67 cu 13 ani in urma.

buna ziua tuturor !
ma lupt cu o receala de cateva zile !
tusesc in continuu,am frisoane seara .......... am stare generala p***a !

Raspunsuri (6)

adina

acum 13 ani

asa...si? ce e cu asta?

dafff67

acum 13 ani

nu -ti bate joc de mine !

Carpe Diem

acum 13 ani

La medic ai fost? Consuma multe ceaiuri cu lamaie multa. Medicamente nu-ti putem prescrie pe forum, deci viziteaza medicul de familie.

dinu

acum 13 ani

Incearca si Biotics. Ajuta sa imbunatatirea sistemului imunitar iar daca ajungi sa iei si antibiotice cu atat mai mult pentru ca impiedica probleme ce apar la stomac din cauza lor.

marian

acum 13 ani

Am luat si eu intr-o perioada d-asta cand eram racit ca ma obliga soacra mea. Dar sincer mi-a facut foarte bine si nu am avut nici probleme la stomac de la pastile.

gina

acum 13 ani

Pai de obicei in perioada asta cu gripa, mai ales cand iei antibiotice, se recomanda administrarea de probiotice. Eu mereu am luat Biotics pentru ca asta mi-a recomandat farmacista mea si nu am avut probleme.