Nas si ochi care curg

Gripa

Postata de AnaAna cu 14 ani in urma.

Buna ziua. Saptamana trecuta am racit, am fost 3 zile ragusita, insa mi-a trecut, dar azi a inceput sa-mi curga foarte rau nasul (ca la robinet) si ochii. Nu stiu ce sa fac si ce sa iau, pentru ca doctorita mea nu ma poate primi pana poimaine

Raspunsuri (4)

george

acum 13 ani

s-ar pute sa ai alergie stagionala,la polen,incearca cu antistaminice.

george

acum 13 ani

S-ar putea sa ai o rinita alergica acuta sezoniera care apare in general primavara si toamna. Consulta medicul ORL-ist sau un alergolog.

floryny

acum 13 ani

Buna AnaAna,

Ai reusit sa te tratezi de acea raceala? Ce medicatie ai luat?

Fane

acum 10 ani

A trecut, cu Mu ianol 500mg.