Ma racesc foarte des !

Gripa

Postata de Rade cu 10 ani in urma.

Salut am 14 ani si la 7 ani mi-am scos polipi , cred ca au aparut cand aveam 13 ani ca de atunci ma racesc foarte repede iarna si fac puroi in gat , si cand ma duc la campionate de fotbal ma obosesc foarte repede si nu mai pot juca.Sa mii scot ?

Raspunsuri (3)

Dr. Gabriela Boboc

acum 10 ani

Daca e vorba intr-devar de polipi, operatia e cea mai indicate. Dar te-a vazut un medic? Poate ai nevoie doar de cresterea imunitatii - vitamina C, echinaceea, miere sau propolis.

Rade

acum 10 ani

Miere mananc in fiecare zi

andreea

acum 9 ani

Eu am avut probleme mult timp cu imunitatea si am folosit Colostrum de la firma Swanson care m-a ajutat foarte mult.Va recomand cu multa caldura sa il folositi si va doresc multa sanatate!