INMUGRIP PENTRU COPII

Gripa

Postata de roberta66 cu 12 ani in urma.

BUNA ...SUNT IN SPANIA SI FETITA E UN PIC RACITA II CURGE NASUL DE O SAPTAMANA,DAR NU TUSESTE SI NU ARE FEBRA...AM CUMPARAT DE LA FARMACIE INMUGRIP PENTRU COPII SI AS DORII SA IMI SPUNETI DACA AS PUTEA SA II DAU DACA II CURGE NASUL? ESTE PE BAZA DE ECHINACEA SI SUNT 20 DE PLICURI CARE SE DIZOLVA IN APA.FETITA ARE 5 ANI SI ARE 20 DE KG.CATE ZILE TREBUIE SA FAC TRATAMENTUL PT AI INTARII IMUNITATEA?ACESTA E PRODUSUL CARE AM CUMPARAT EU....250-inmugrip-ninos.html....ASTEPT RASPUNS!!!

Raspunsuri (2)

alina florenta

acum 12 ani

4 zile ii dai urmatoarele 4 zile faci pauza si tot asa timp de 6 saptamani.este foarte indicat si in stari de covalescenta.este foarte bine sai dai micutei si acum pe perioada cand este racita si sa continui tratamentul si dupa ce raceala dispare.nu are nicio legatura daca ii curge nasul ,si eu ii dau micutului meu imunogrip dar siropel pt ca are 2 ani si 5 luni.si nu uita de vitamina C sunt si picaturi naturale care este foarte fff importanta atunci cand copii sunt raciti ...va doresc multa multa sanatate .

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Este eficace in astfel de situatii ! Pentru copiii intre 1 - 7 ani( fetita d-vs are 5 ani ) se administreaza imunogrip junior ( conform prospectului insotitor ) in serii de cate 4 zile cu pauze de 4 zile intre ele ,timp de 6 saptamani .