gripa

Gripa

Postata de hhr cu 9 ani in urma.

Buna seara. Am si eu o intrebare.De circa 5 zile am niste probleme de sanatate, acestea fiind: febra 37,7 , tuse seaca cu flegma de culoare galbena uneori incolora, dureri de spate in zona plamanilor, dureri puternice in gat si dureri in zona pieptului.Credeti ca este pneumonie? (multumesc)

Raspunsuri (2)

profilaxia

acum 9 ani

Buna ziua,
Poate sa fie o pneumonie, de aceea sa va adresati urgent medicului.

hhr

acum 9 ani

Va multumesc.