dureri de ceafa

Gripa

Postata de carmen_73 cu 10 ani in urma.

Buna ziua.De o saptamana am dureri de ceafa.Mai bine zis imi simt capul greu (zona cefei).ameteni ,varsaturi si etc nu am...Multumesc.

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

E recomandat sa consultati medicul internist pentru evaluare: tensiune arteriala ( pentru a exclude hipertensiunea arteriala), radiografie de coloana cervicala ( spondiloza), etc.

carmen_73

acum 10 ani

multumesc ,