dureri de cap

Gripa

Postata de io cibilan cu 14 ani in urma.

buna ziua.am fost racita mai puternic in urma careia am ramas cu dureri de cap.cum sa scap de aceste dureri care le am imediat ce stau putin afara la frig?nu sunt adepta medicamentelor in exces asa ca astept rasunsul dvs.va multumesc anticipat

Raspunsuri (4)

Dr. Chicin Gratiana

acum 14 ani

Poate fi o sinuzita, complicatie a virozei pe care ati avut-o. Pentru aceasta consultati un medic ORL.

stefan stefania

acum 14 ani

buna ziua,

Din luna iulie 2009 am dureri la genunchi in special dimineata dupa ce ma trezesc si in cazul in care stau mai mult de o ora pe scaun. Am consultat un medic generalist vara trecuta care mi-a prescris niste antibiotice, dar nu au avut niciun efect. Mentionez ca nu am suferit nicio fractura.
Imi puteti recomanda un medic specialist ortoped din Bucuresti?

Cu stima,
Alexandra

Dora

acum 14 ani

poate aveti o forma de artrita.incercati timp de 3 zile artrostop.este supliment alimentar care intareste incheieturile.este posibil sa aveti doar incheieturile putin slabite.3capsule artrostop/zi.Se pot cumpara si la bucata.S-ar putea sa treaca.Si eu am avut aceeasi problema ,nu m-am tratat si acum sufar din cauza asta.S-a dezvlotat artrita .

gaby

acum 10 ani

buna ziua,am dureri puternice de cap inca de cand eram copil urmate de stari de voma si dureri ale stomacului.nici un medicament nu are efect.ce asi putea lua