Durere în partea dreapta?

Gripa

Postata de Marian160 cu 2 ani in urma.

Buna seara , am fost racit astea 3 zile , am avut febra , durere în gat , ameteala, frisoane, îmi curgea nasul, dar mi am revenit , eu am fost racit vineri sambata si duminica , luni dimineata m am trezit foarte bine fara nimic, doar o simpla durere în gat si o tuse, dar marti dimineata m am trezit cu o febra musculara la abdomen si cu o durere în partea dreapta de care mi e frica , e o durere constanta nu foarte tare , dar si cand apas cu mana încet ma doare si nu înteleg de ce , mi am facut acum 3 luni o ecografie abdominala unde a zis ca e totul bine dar nu stiu daca sa ma îngrijorez sa fie doar de la raceala si de la tusea asta care ma zdruncina? Ca de la tuse ma doare si spatele.

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Apendicita-si-alte-cauze-de-abdomen-acut/durerea-abdominala-intr-o-parte_19288

Andra

acum 4 luni

Până la urmă ce ați avut?