ce medicamente de raceala afecteaza testul antidoping?

Gripa

Postata de MembruMobileApp1520754395 cu 6 ani in urma.

Buna ziua! Sunt sportiva de performanta si urmeaza sa fac un test antidoping. Am racit si am luat pastile pt a ma vindeca(parasinus). Mi a zis antrenatul ca s ar putea sa fie influentat testul.
As vrea sa stiu daca este adevarat si daca da ce pastile de raceala as putea lua pentru a nu avea probleme cu testul antidoping.
Multumesc !

Raspunsuri (1)

Corina

acum o luna

Doresc să știu ce medicamente de răceală din farmacii pot avea efecte nedorite adică,,testul antidoping sa fie pozitiv.Ca să știu să mă feresc de ele.