buna

Gripa

Postata de liviutza cu 14 ani in urma.

ma doare maseauaaaa ..ce ma fac?

Raspunsuri (8)

irinuca

acum 14 ani

o tratezi, o scoti sau urgent administrezi un calmant

cris

acum 14 ani

ce calmant?

ibalgin

acum 14 ani

incerca cu ibalgin

eda

acum 14 ani

Liviuta, ai incercat sa-ti pui pe o vata apa oxigenata in ureche si sa iei un calmant, eu luam Ketorol, e tare dar si are efect. Cel mai bine sa mergi la un medic stomatolog. Nu te lasa ca e groaznica durerea de masea, te inteleg perfect. Sanatate multa !

valy

acum 14 ani

zeama de cleste

maldavane pa vsiudu

acum 14 ani

sa faci un sex

special day special boy :)

acum 14 ani

try Special Gold ;) it`s a perfect medicament

silvia

acum 14 ani

ia un KETOROL,dupa masa e foarte bun.....lucrez la stomatologie si stiu ce inseamna durerea de masea