anticoagulant

Gripa

Postata de Margareta9 cu 7 ani in urma.

Ce medicamente pentru raceala se pot lua daca sunt cu tratament anticoagulant (Sintrom)? E prima data cand racesc de cand fac tratament si e sambata, medicul de familie vine abia luni.

Raspunsuri (2)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 7 ani

Buna ziua , depinde ce medicamente vreti sa luati dar in principiu antiinflamatoarele si antisepticele locale nu influenteaza medicatia anticoagulanta .

kostake

acum 5 ani

nici un medicament care contine aspirina sau paracetamol !