Poate fi ceva grav?

Greata varsaturi

Postata de MembruMobileApp1512328379 cu 6 ani in urma.

De cateva zile ma doare spatele foarte tare, ca si cum ar fi o febra musculara dar nu mai trece, iar de vreo 3 saptamani ma doare burta si mi e greata
Acum 3 saptamani cand a inceput sa ma doara stomacul, m a durut asa tare ca era sa lesin, mi au amortit picioarele si mainile si am cazut pe jos
Am mers la doctor si mi a zis sa mi iau un ceai gastric si debridat, le am luat si de atunci nu ma mai doare asa puternic dar am mereu o stare de foame
din cand in cand ma mai inteapa in burta ca si cum as fi racit
Si de cateva zile a inceput sa mi se ia pielea de pe maini si sa mi fie mainile crapate
Nu stiu daca poate fi ceva grav sau nu, dar am zis sa intreb pe siteul asta poate stie cineva

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/cauzele-simptomele-si-tratamentul-gastritei_15094