Mă poate ajuta cineva ?

Greata varsaturi

Postata de Larisa cu 2 ani in urma.

Bună mă numesc Larisa și am 20 de ani.
În fiecare zi am grețuri și dureri foarte puternice de cap și de tample, sunt mereu obosită fără să fac nimic de fiecare dată când fac ceva ametesc și obosesc foarte repede, mă misc foarte greu și sinpt că nu am nici o putere și am greturi și ameteli mai puternice, și cel mai grav e ca ma înțeapă inima în fiecare zi, unele zile intepaturi suportabile și unele zile ma doare inima și 2 - 3 ore și nu mă pot misca. În unele zile cand merg pe stradă imi sinpt capul foarte greu și Ma doare garul și nu pot sa-mi tin capul, și am probleme și cu menstruația imi vine oadata la un an. Mă poate ajuta cineva cu un sfat??????

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Cefaleea-si-migrena/durerile-de-cap-pot-semnala-un-motiv-de-ingrijorarei_16531