de ce la voma se inclesteaza tot corpul?

Greata varsaturi

Postata de Utilizator21601875386 cu 3 ani in urma.

baiatul are 5 ani si cand vomita se inclesteaza corpul capul e intr-o parte sunt ingrijorata

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul pediatru. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Colici-si-alte-tulburari-digestive-la-copii/starile-de-greata-si-de-voma-la-copil_199