Sarcina ?

Greata varsaturi in sarcina

Postata de Utilizator11644814734 cu 2 ani in urma.

Buna fetelor , deci nustiu cum sa incep am si eu mica (mare) nelamurire mie trebuia sa mi vina cm pe data de 8 feb dar nu a venit mi a intarziat pana pe 11 feb in acele zile adica pe 9 febb am zis sa mi fac un test de sarcina deoarece niciodata nu mi sa intamplat sa mi intarzie Cele 2 teste pe care le am facut de la clearblue au iesit slab pozitiv dar era destul de vizibila cea de a doua linie Apoi pe data. De 10 mi am facut test ca sa vad cate saptamani am Acolo a iesit ca nu sunt insarcinata apoi pe 11 seara mia venit menstruatie dar inainte cu jumatate de ora mia curs roz adica roz pal ca si implantare de sarcina si apoi a curs cm normal pana acum sunt in a 4 zi de cm dar am greturi si mi vine a vomita a mai trecut cineva prin asa ceva ? Va rog sa mi spuneti 🤗

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006