pot ramane insarcinata daca am facut sex neprotejat si a lasat pe urma dupa 2 zile am luat pastila ?

Greata varsaturi in sarcina

Postata de Utilizator21547762418 cu 5 ani in urma.

buna am o nelamurire am facut sex neprotejat a lasat in mine am luat pastila dupa vreo 2 zile pe urma am mai intretinut relatii sexuale neprotejate dupa care au trecut 2 sap de la primul act neprotejat si mia venit stopu care ma tinut mai putin ca de obicei . acum aproape de o sap ma doare spate le in zona rinichiilor si mi se duce spre ovare am senzatia ca mi tot rau dupa ce mananc urmeaza sa imi fac si un test ca am zis ca e cv trecator dar mam inselat dar mar ajuta si cateva sfaturi . Multumesc !

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/contraceptia-de-urgenta-pilula-de-a-doua-zi_1091