Este sarcina help?

Greata varsaturi in sarcina Sarcina

Postata de Utilizator11531615268 cu 5 ani in urma.

Buna tuturor, pe data de 5.05 am avut ultima menstruatie , apoi 9-10 sapt nu mi a venit deloc am facut 4 teste de sarcina 3 au iesit pozitive cu a doua linie pala vizibila 1 negativ , acum mi a venit ciclul o usoara sangerare un rosu aprins curat am repet un test de sarcina si a iesit poZitiv a doua linie pala dar vizibila, o fi sarcina?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006