va rog,un raspuns urgent

Gingivita

Postata de anastasiapestritu cu 12 ani in urma.

Am gasit diverse raspunsuri la aceasta intrebare insa as dori un raspuns avizat...Intrebarea este:parodontoza se poate lua prin sarut? Prietenul meu sufera de aceasta afectiune si de la un timp gingiile mele s-au inflamat si s-au inrosit. Va rog sa-mi dati un raspuns! Va multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Marin Cosmin Horatiu

acum 12 ani

nu.

ameadica

acum 10 ani

eu cred ca da pt ca sotul meu s-a operat de paradonroza si la nici jumatate de an am inceput si eu sa am probleme