usturimea gingiilor

Gingivita

Postata de Carmen351 cu 14 ani in urma.

care pot fi cauzele usturimii gingiilor?

Raspunsuri (6)

s

acum 14 ani

reactie chimica

Carmen351

acum 14 ani

Reactie chimica la ce? De ce nu iti continui ideea pana la capat? Daca ai chef de glume si-ti plac atat de mult glumele tale, de ce nu intri pe un site de glumeti? Aici sunt persoane care incearca sa afle raspunsuri la diverse probleme de sanatate pentru ca nu au timp suficient la dispozitie sa alerge pe la cabinete medicale. Daca tu ai avut astfel de reactii din cauza spermei (pentru ca la asta ai facut referire), este ca nu ai un partener stabil, iar cei pe care ii ai, sunt nespalati si cu diverse boli. In principiu, daca o faci cu un singur partener, sunteti curati amandoi si fara boli, sperma este sterila... asadar, nu poate afecta gingiile.
P.S. Cauta-ti o ocupatie si nu te mai baga in seama daca nu ai nimic de spus. Daca totusi nu te poti abtine, poarta aceste conversatii aberante si puerile, cu jegosii cu care umblii si cu mamica ta care te-a educat atat de bine. Succes!

lidia

acum 14 ani

medicament pt.gingie

lidia

acum 14 ani

colon cleanse

poe

acum 10 ani

trebuie sa te speli pe dinti cu sapun de casa.

poe

acum 10 ani

glumesc,si pe mine ma intereseaza,sincer.