Ortopantonograma

Gingivita

Postata de Tatiana Scutaru cu 12 ani in urma.

La varsta de 13 ani de la o simpla plomba am facut infectie la dintii din fata.Acum am facut o Ortopantonograma cu encefalometrie digitala si radacinile la acei dinti practic nici nu se vad.Cum as putea sa va arat ortopantonograma pe acest sait. Si care a fost cauza cum poate o simpla plomba sa cauzeze distrugerea radacinilor dintilor??

Raspunsuri (1)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului